

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Mega-Fit |
| Pitch | 5.7mm |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 23.0A |
| Series Number | 172065 |
| Voltage Rating | 600.0 V , 600.0 V dc |
N2510-5002RB
IPL1-105-02-L-D-K
2-2232829-0
QTH-090-02-L-D-A-K-TR
TSW-120-05-T-D
B05B-F32SK-GGYR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00