

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Micro-Fit 3.0 |
| Pitch | 3.0mm |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Series Number | 43045 |
| Current Rating | 5.0A |
| Voltage Rating | 250 V ac/dc |
QMS-026-05.75-L-D-PC4
LSHM-110-03.0-L-DV-A-N-K-TR
STMM-110-02-L-D
LSHM-130-06.0-L-DV-A-S-TR
TSM-105-01-F-DH
76385-305LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00