

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 1.27mm |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 1.0A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
1MM-HU-D25-VS-00-H-TRP
09185407324
64900319522
62701620621
354096 / 354096-E
62702620621
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00