

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FunctionMAX FX10 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 110 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 300.0mA |
| Voltage Rating | 50.0 V |
TSM-120-01-L-DV-P-TR
FTSH-108-04-L-DH-A-TR
8810-060-170S-F
62704020621
FSI-115-03-G-D-AD
M80-5001242
09185346924
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00