

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | EXTreme Zpower |
| Pitch | 3.18mm |
| Number of Contacts | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Press Fit |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Series Number | 76001 |
| Current Rating | 50.0A |
| Voltage Rating | 250 V |
TSW-125-14-L-D
2-2355091-4
TST-110-04-G-D-RA
212520-1006
02539031301
FTSH-110-01-L-DV-007-K-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00