

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | M40 |
| Pitch | 1.0mm |
| Number of Contacts | 41 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 500.0mA |
| Voltage Rating | 100.0 V |
TFM-150-02-L-D-A
IPL1-102-02-L-S-K-TR
M80-8411642
LSHM-130-03.0-L-DV-A-S-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00