

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Micro-Fit 3.0 |
| Pitch | 3.0mm |
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 5.0A |
| Series Number | 43045 |
| Voltage Rating | 250 V ac/dc |
2-5499206-3
SHF-110-01-L-D-SM-LC
8931E-030-178S-F
DF9-25P-1V(32)
MHDAS2M026AE01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00