

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Micro-Fit BMI |
| Pitch | 3.0mm |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Series Number | 44428 |
| Current Rating | 5.0A |
| Voltage Rating | 250 V |
TSW-112-08-T-D-RA
154763 / 154763-E
234206 / 234206-E
662112231722
T816116A1S102CEU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00