

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | T816 |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
TSW-116-15-G-S
MHDAS2M020YDE60
B05B-F32SK-GGYR
95278-101-50LF
TSW-112-17-L-D
AWL254-DG-G72A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00