

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Trident |
| Pitch | 5.08mm |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 13.0A |
| Voltage Rating | 250 V ac |
| Gender | Male |
FTR-110-51-S-D-06-TR
FTSH-110-01-L-DV
HIF3BA-14PA-2.54DS(63)
8931E-030-178S-F
EHT-115-01-S-D-SM-LC
T2M-115-01-L-D-TH-WT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00