

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Datamate L-Tek |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 5 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 120 V ac/dc |
HPM-04-01-T-S
234206 / 234206-E
62706021621
AW 122-20/G-T
09185206904
09185106323
SIB-110-02-F-S-LC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00