

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | 354096 |
| Pitch | 1.27mm |
| Number of Contacts | 32 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Vertical |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | PCB |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1.7A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Gender | Male |
N2534-6002RB
FTSH-105-01-F-DV-K-P-TR
172065-0010
62501021721
BS16P-SHF-1AA (LF)(SN)
TST-110-01-F-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00