

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Micro-Fit 3.0 |
| Pitch | 3.0mm |
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 5.0A |
| Series Number | 43045 |
| Voltage Rating | 250.0 V |
TST-113-01-L-D
HIF3BA-26PA-2.54DSA(63)
MPT-04-6.30-01-L-V
ERM8-050-09.0-L-DV-TR
IPL1-102-01-L-S-K
M55-7002642R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00