

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | UMPT |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 15.6A |
| Voltage Rating | 460.0 V , 650.0 V dc |
T816134A1R101CEU
TMMH-110-01-F-D
TSM-120-02-L-SV
FTE-105-01-G-DV-ES
FSI-120-03-G-D-M-AD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00