

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FunctionMAX FX8 |
| Pitch | 0.6mm |
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 400.0mA |
| Voltage Rating | 100 V ac |
62531620621
2-1761608-3
M22-2015005
FTM-110-03-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00