

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF1 |
| Pitch | 2.5mm |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Phosphor Copper |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V , 650.0 V ac |
TSW-110-17-G-S
TMMH-107-01-L-DV
61001618221
BBS-116-G-A
61203422821
61201622021
TST-108-01-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00