

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | 354078 |
| Pitch | 1.27mm |
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Vertical |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | PCB |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1.7A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Gender | Male |
FTE-120-02-G-DV
811-S1-004-10-015101
ST4-15-1.00-L-D-P-TR
1-2377481-1
61003418321
TSW-116-07-G-D
832-80-020-30-001101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00