

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF12 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 300.0mA |
| Voltage Rating | 50 V ac |
IPL1-110-01-L-D-K
TSW-109-14-L-D
QTE-040-02-L-D-A-K-TR
IPL1-110-01-S-D-K
M80-8420242
EHF-117-01-F-D-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00