

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF11 |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
623310235521
LSS-140-02-F-DV-A-K-TR
14110313002000
QTH-060-03-L-D-A-K-TR
PS-26PE-D4T2-M1E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00