

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | P5KS |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 70 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 5.0A |
| Voltage Rating | 60.0 V |
02519091101
M52-040023V2545
TFM-104-02-L-D-WT
MTSW-110-09-L-D-430-RA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00