

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | P5KS |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 5.0A |
| Voltage Rating | 60.0 V |
09185346927
1-2842142-0
10078991-G22-10ULF
LSHM-140-02.5-L-DV-A-N-K-TR
09185106904
10150098-3200RLF
FTSH-106-01-F-DV-K-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00