

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | P5KS |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 5.0A |
| Voltage Rating | 60.0 V |
SIB-108-02-F-S-LC
PET-04-01-T-VT
S04B-F31SK-GGXR (LF)(AU)
TSW-122-08-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00