

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FunctionMAX FX23 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 3.0mA |
| Voltage Rating | 50.0 V |
DF11-16DP-2DSA(01)
FTSH-108-01-L-DV-K-TR
TSM-115-01-L-DV
T1M-05-F-SV-L
EHF-108-01-L-D-SM-LC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00