

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF51 |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V , 650.0 V ac |
FTS-115-01-L-D
FTSH-110-01-L-DH-A-C
2-5499206-3
10155520-A008LF
QTE-020-01-L-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00