

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF11 |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
M80-8420342
S08B-J21DK-GGXR (LF)(AU)
114712 / 114712-E
244837 / 244837-E
QTS-025-02-L-D-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00