

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF11 |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
EHF-120-01-F-D-RA
61201622921
TSW-118-07-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00