

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | P5KS |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 5.0A |
| Voltage Rating | 60.0 V |
TSM-110-03-L-DV-A-P-TR
M80-8820242
T2M-102-01-L-D-RA-WT
BBS-132-T-A
SM20B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
504050-1091
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00