

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | S35 |
| Pitch | 0.35mm |
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 5.0A |
| Voltage Rating | 60.0 V |
TSM-110-03-L-DV-A
HTSW-110-07-L-T
2-1761606-3
216701-0409
502352-0600
FTE-125-01-G-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00