

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF17 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 300.0mA |
| Voltage Rating | 50.0 V |
62704421621
HIF3FC-16PA-2.54DS(71)
FTSH-110-01-F-DV-K
662112231722
TSM-110-01-T-DH
SEAM-40-02.0-S-10-2-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00