

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | A3C |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1.0A |
| Tail Pin Length | 2.6mm |
| Mating Pin Length | 3.5mm |
| Voltage Rating | 200.0 V |
HIF3BA-34PA-2.54DS
TX25-100P-LT-H1E
TMS-112-02-G-S
TSM-104-03-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00