

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF51 |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 28 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V , 650.0 V ac |
71918-210LF
TMM-103-01-G-D-SM-P-TR
TSM-105-02-L-DV-A-P-TR
TSM-108-02-S-DV-P-TR
M20-9983646
FTSH-110-01-L-DH-A-C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00