

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF12 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 300.0mA |
| Voltage Rating | 50.0 V |
T2M-115-01-L-D-TH-WT
TSW-105-23-S-D
SIB-105-02-F-S-LC
TSW-108-08-T-T-RA
2-1761603-5
TST-107-01-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00