

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TMM |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 3.9A |
| Mating Pin Length | 3.2mm |
| Voltage Rating | 500 V ac |
STMM-110-02-L-D-RA
64901629522
62701421621
EHF-108-01-L-D-SM-LC
DF11C-4DP-2V(57)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00