

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TSM |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 7.0A |
| Mating Pin Length | 5.84mm |
TMM-104-01-S-D-SM-P-TR
234832 / 234832-E
SEAM-40-02.0-L-10-2-A-GP-K-TR
FTS-110-02-L-DV
TST12RB02T / 192991-0246
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00