

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | KK 396 |
| Pitch | 3.96mm |
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Series Number | 171814 |
| Current Rating | 13.0A |
| Voltage Rating | 600.0 V |
612026235221
B03B-VYHSK-M-1
TST06RB01T / 192991-0295
T816120A1S102CEU
852-80-006-10-001101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00