

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Micro-Fit 3.0 |
| Pitch | 3.0mm |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 5.0A |
| Series Number | 43045 |
| Voltage Rating | 250.0 V |
4-2399609-3
TSM-120-02-L-SV
LSS-120-02-F-DV-A-K-TR
TSW-108-08-G-D
MMT-108-01-T-DH
DF11C-24DP-2V(57)
HPM-08-04-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00