

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | VL |
| Pitch | 6.2mm |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 20.0A |
| Series Number | B08P |
| Voltage Rating | 600.0 V |
HIF3BA-34PA-2.54DSA(63)
TSM-110-01-L-DH-K-TR
TSW-109-07-G-D
TFM-105-02-S-D-LC-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00