

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | IPL1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Tail Pin Length | 1.52mm |
| Voltage Rating | 675.0 V , 954.0 V dc |
S04B-JWPS-KKS-XR(LF)(SN)
FTS-117-01-F-S
HIF3BA-20PA-2.54DS(63)
71918-240LF
QTE-020-07-L-D-A
LSHM-130-06.0-L-DV-A-S-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00