

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
02519091101
M52-040023V2545
1-1827876-4
474006 / 474006-E
76385-310LF
TSM-123-03-T-DV-A
M80-8510442
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00