

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF12 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 300.0mA |
| Voltage Rating | 50 V ac |
IPL1-104-02-L-S-K
ERM8-060-01-L-D-RA-K-TR
1MM-HU-D06-VS-00-F-TRP
474016 / 474016-E
77313-101-72LF
TSM-106-01-F-DV
662104145021
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00