

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | JFA J300 |
| Pitch | 5.08mm |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 10.5A |
| Voltage Rating | 600.0 V |
TSW-106-07-L-T
09185646904
TSM-104-03-S-DV
S04B-F32SK-GGYR
TSM-104-02-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00