

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TMM |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 3.9A |
| Voltage Rating | 500.0 V |
TW-07-09-T-D-170-SM
662308235922
LSS-120-02-L-DV-A-K-TR
TSW-120-08-T-D-RA
ET60S-D06-0-00-D06-L-V1-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00