

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | WR-BHD |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
EJH-110-01-F-D-TH-1
MHDAS2M020YDE10
PET-04-01-T-VT
62701421621
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00