

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | PanelMate |
| Pitch | 1.25mm |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Series Number | 53780 |
| Current Rating | 1.0A |
| Voltage Rating | 125.0 V |
TSW-125-08-L-D-RA
474006 / 474006-E
SHF-108-01-L-D-TH
IPBT-103-H1-T-S-RA-K
2-1761608-3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00