

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TSM |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 4.0A |
| Tail Pin Length | 1.27mm |
| Mating Pin Length | 5.84mm |
| Voltage Rating | 475.0 V |
PS-20PE-D4LT2-M1E
TLW-116-06-T-S
TSM-103-04-S-DV-P-TR
350-80-109-00-006101
IPL1-106-01-L-D-RA-K
09195206324
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00