

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Milli-Grid |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Series Number | 151062 |
| Current Rating | 2.5A |
| Voltage Rating | 125.0 V |
TSM-120-04-T-DV-A
64901621022
649005121732
HIF3FC-14PA-2.54DSA(71)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00