

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Micro-Fit 3.0 |
| Pitch | 3.0mm |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 5.0A |
| Series Number | 43045 |
| Voltage Rating | 250.0 V |
09185646903
TSW-116-08-L-D-RA
T2M-105-01-L-D-TH-WT
TSM-108-02-S-DV-P-TR
EHF-110-01-F-D-SM-P-TR
8931E-040-178S-F
10159558-A30221RLF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00