

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF11 |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 32 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
TFM-110-02-L-D-WT-K-TR
2-5499141-8
4751848120440
62103221921
SIB-116-02-F-S-LC
DF51A-14DP-2DSA(01)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00