

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 1.27mm |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 1.0A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
ERM8-040-08.0-L-DV-K-TR
TSW-111-07-G-D
IPL1-120-01-L-D-K
M30-6000446
TFM-120-02-S-D-LC
SHF-106-01-L-D-SM
M80-8512642
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00