

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TSM |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 4.0A |
| Mating Pin Length | 5.84mm |
| Voltage Rating | 475.0 V |
FTSH-105-01-F-DV-K-P-TR
IPBT-115-H1-T-D-RA-K
TFM-105-02-L-D-WT-K
DF17(1.0H)-30DP-0.5V(57)
09185206927
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00